Ogólne

Ankieta SMS

Już za kilkadziesiąt godzin odbędzie się zebranie wiejskie w Nikielkowie, na którym będą poruszone różne tematy. Tematy, które będą poruszone na zebraniu zawarte są w programie zebrania ogłoszonego na stronie sołectwa.
Jednym z tematów jest fundusz sołecki na 2023 rok.
Głosowanie mieszkańców Nikielkowo o sposobie wydatkowania funduszu sołeckiego na kolejny rok to jeden z ważniejszych punktów najbliższego zebrania wiejskiego w tym roku.

Jako samorządowcowi a w szczególności mieszkańcowi Nikielkowa bardzo zależy mi, by w tym zebraniu brało udział jak najwięcej mieszkańców, gdyż to mieszkańcy decydują o tym jak i na co przeznaczyć pieniądze należne sołectwu.
Od kilku lat można zauważyć jak maleje zainteresowanie mieszkańców w wielu sołectwach, w tym również w Nikielkowie, jeśli chodzi o sprawy związane z życiem sołectwa.
Ostanie zebranie wiejskie, którego byłem inicjatorem (dot. budowy obwodnicy) było dla mnie ogromnym zaskoczeniem jeśli chodzi o frekwencję. (ponad 100 osób).
Dlatego chciałbym Państwu gorąco podziękować za tak liczne przybycie i czynne uczestnictwo w zebraniu.
Jestem przekonany, że i to zebranie zgromadzi wielu mieszkańców, którzy bacznie przyglądają się sprawom i działaniom w sołectwie.

W 2016 roku uruchomiłem w Nikielkowie system SMS’owy, który z powodzeniem działa już 6 lat i zgromadził prawie 200 subskrybentów.
Dlatego chciałbym wykorzystać jego możliwości i przeprowadzać wśród mieszkańców ankietę SMS.

Ankieta skierowana jest tylko do mieszkańców Sołectwo Nikielkowo.

Pytanie w ankiecie:

Czy weźmiesz udział w zebraniu wiejskim w dniu 12.09.2022r o godz. 17:30 w Świetlica wiejska z punktem bibliotecznym w Nikielkowie ?

Odpowiedź TAK – wyślij SMS o treści: FS23.TAK
Odpowiedź NIE – wyślij SMS o treści: FS23.NIE

SMS należy wysłać na nr 690 380 112 (system SMS wsi Nikielkowo), koszt sms jak zwykły sms.