Drogi

Naprawa dróg gminnych – wyraź swoją opinię.

Minął niespełna tydzień od mojego zgłoszenia w sprawie naprawy dróg  gminnych przed zimą w Nikielkowie do ZBK Barczewo.

Po uzyskaniu informacji, że prowadzone są prace na terenie Nikielkowa postanowiłem sprawdzić daną mi, a właściwie mieszkańcom obietnicę: – wszystkie drogi ujęte w wniosku zostaną naprawione.

Ku mojemu zaskoczeniu i zapewne większości mieszkańców prace naprawcze rozpoczęto jeszcze przed weekendem.

W trakcie przejażdżki rowerowej kolejnymi ulicami moja radość narastała, gdyż każda droga, którą przejeżdżałem była w mniejszym lub większym stopniu naprawiana.

Niestety i w tej beczce miodu znalazła się łyżka dziegciu.
Otóż okazało się, że kilka fragmentów dróg nie zostało naprawionych.  Część ul. Parkowej, ul. Dębowa i ul. Świerkowa. (chwilowy brak kruszywa)

Po dzisiejszej rozmowie telefonicznej z Dyrektorem ZBK otrzymałem zapewnienie, że w/w drogi zostaną naprawione w najbliższym czasie (terminy napraw uzależnione od warunków pogodowych).

Myślę, że bardzo wartościowym dla Urzędu Gminy w Barczewie i ZBK w Barczewie będzie uzyskanie informacji zwrotnej od mieszkańców z oceny wykonanych napraw w postaci wyników sondy SMS.

Ja ze swojej strony bardzo podziękowałem Dyrektorowi ZBK i pracownikowi odpowiedzialnemu za stan dróg, za bardzo szybką realizację zgłoszenia, jednak co do jakości wykonanych działań proszę Państwa o opinię, gdyż to Wy jesteście głównymi użytkownikami naprawianych dróg.

W celu zebrania Państwa opinii utworzyłem anonimową sondę sms, do udziału w której gorąco zachęcam.


Zasady głosowania:

Wyslij sms na numer 690380112 o treści: DR. + numer, gdzie

DR.5 – ocena bardzo dobra
DR.4 – ocena dobra
DR.3 – ocena neutralna
DR.2 – ocena zła
DR.1 – ocena bardzo zła

Wyniki głosowania można śledzić na bieżąco w zakładce: Sondy SMS