Ogólne

Przy kawie o sprawie – podsumowanie pierwszego spotkania

W pierwszych słowach bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom, którzy odpowiedzieli na inicjatywę spotkań z radnym w postaci wideokonferencji.

Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się tak wysokiego zainteresowania wczorajszym spotkaniem.

Mimo delikatnych problemów technicznych uważam wczorajsze spotkanie za bardzo udane, a rozmowa z Państwem była przyjemnością i napawa wiarą w to, że wspólnie możemy działać dla Nikielkowa.

Emocje pierwszej wideokonferencji opadły, więc można podsumować wszystko na chłodno 😉

Więc do rzeczy:

  1. Pomysły, wnioski i problemy wczoraj poruszone – już działam i mam nadzieję, że otrzymane odpowiedzi przedstawię Państwu na kolejnym spotkaniu „Przy kawie o sprawie”
  2. Pytanie p. Celiny dot. projektu kanalizacji na ul. Flaminga

 

 

Mapy planowanej kanalizacji w Nikielkowie można sprawdzić na stronie: http://powiatolsztynski.geoportal2.pl
a) należy wybrać warstwy: Działki, Uzbrojenie, Uzbr. projektowane

Oczywiście szczegółowych informacji udzielą pracownicy UG w Barczewie pod nr telefonu: 89 514 83 46 wew. 26

3. Wstępnie ustaliliśmy, że „Przy kawie o sprawie” będą odbywać się co miesiąc w czwartek tydzień przed sesją RM o godz. 19:00

Każdorazowo będę informował i zapraszał wszystkich mieszkańców na te spotkania sms’em, poprzez wpis na profilu FB i stronie www.nikielkowo.pl

Na portalu FB padło pytanie czy jest jakiś zapis relacji z wczorajszego spotkania. Otóż nie planowałem i nie planuję nagrywać tych spotkań ze względów prawnych (RODO). Są to zwykłe spotkania mieszkańców a nie Zebranie Wiejskie, które zgodnie z prawem może być rejestrowane a obowiązkowo sporządzany protokół.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję za wczoraj i gorąco zapraszam do systematycznego uczestnictwa w tych wideokonferencjach.