MieszkańcyRadny

Przy kawie o sprawie

Szanowni Mieszkańcy Nikielkowa

W dniu 03.03.2020r. mija 470 dni od momentu zaprzysiężenia mnie na Radnego Rady Miejskiej w Barczewie.

Przez ten cały okres starałem się służyć Wam jak najlepiej potrafię.

W tym okresie brałem bardzo aktywnie udział w sesjach Rady Miasta, posiedzeniach komisji czy też spotkaniach radnych.

Ponadto wiele spraw zgłoszonych przez Państwa poruszałem w urzędzie gminy w bezpośrednich rozmowach z pracownikami urzędu.

Bardzo cieszy mnie fakt, że wielu z Was zwraca się do mnie z tematami dot. gminy, sołectwa czy też mojej pracy jako radnego.

Już na początku kadencji postanowiłem, że nigdy nie będę ograniczał mieszkańcom kontaktu ze mną  w sprawach związanych z wykonywaniem mandatu radnego, dlatego w pierwszych dniach objęcia funkcji radnego uruchomiłem stronę internetową www.nikielkowo.pl oraz utworzyłem profil w portalu Facebook. Ponadto staram się rozmawiać z Wami telefonicznie lub osobiście gdy tylko jest ku temu sposobność.

Po tym okresie stwierdzam, że nie wyczerpałem wszystkich możliwości kontaktu z Wami, tak byśmy mogli porozmawiać na nurtujące Was tematy i być Waszym głosem w urzędzie Gminy Barczewo czy Radzie Miejskiej w Barczewie.

Zdaję sobie sprawę, że nie każdy temat nadaje się do omówienia przez internet lub telefon, i dlatego chcę zaproponować Wam drodzy mieszkańcy kolejny sposób kontaktu z radnym.

Otóż proponuję Wam comiesięczne spotkania, na których będziemy mogli porozmawiać osobiście na wszystkie tematy które Was nurtują.

Myślę, że najlepszym dniem będzie piątek  – tydzień po sesji rady.

Aby móc porozmawiać w komfortowych warunkach przy kawie czy herbacie będę oczekiwał na każdego z Was już w ten piątek (6.03.2020) w restauracji Myśliwskie Zacisze w godzinach 18:00 – 20:00.

W przypadku gdy termin spotkania miałby ulec zmianie będę z wyprzedzeniem informował Was o tym fakcie za pomocą systemu SMS.